Ілля Кива, буквально через кілька днів після скандального захисту своєї дисертації, опинився в центрі нового конфузного епізоду.

Як свідчить опубліковане Telegram-каналом PavlovskyNews відео, нардеп влаштував перепалку з двома журналістками – проекту “Соромно” Яніни Соколової та інтернет-видання Апостроф.

Перша запитувала про відпочинок нардепа в Єгипті, а друга – про вплив бороди на потенцію.

Кива відмовився спілкуватися з журналісткою “Соромно” і зажадав від Соколової вибачень за наклеп. Нардеп каже, що він 28 березня він полетів з сім’єю в Єгипет, взявши перед цим офіційну відпустку на тиждень з підписом спікера Ради Дмитра Разумкова. У той час як Соколова у своїй програмі нібито розповіла, що Кива “ніжиться на сонці, коли Рада працює”.

“Я говорю не про її жіночий образ, а про те, що вона виригує. Вона перетворилася просто-таки, знаєте, в гавкаючого собаку. Нецікаво далі розмовляти”, – сказав Кива

Іншій журналістці Кива відповів, що у нього все в порядку з потенцією ‒ навіть і без бороди.

“У мене є фан-клуб любителів члена Киви. Записуйтеся туди і приходьте. Це весна, ви молода дівчина, я вам дам телефон, Зателефонуйте мені і все дізнаєтеся”, – заявив нардеп.

Нагадаємо, 26 квітня народний депутат від Опозиційної платформи – За життя Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю Механізми державного управління. Члени вченої ради одноголосно проголосували за наукову роботу нардепа: 13 – за, 0 – проти.

Під час захисту дисертації Кива осоромився. На опублікованому відео професор просить нардепа пояснити сенс поняття “демократичний євроінтегрований Державний управлінський апарат”. На що Кива відповів, що зрозумів питання, але відповідь на нього буде в його наступній науковій роботі.

Журналісти Bihus.Info вивчили дисертацію Киви і з’ясували, що з нею не так. Виявилося, що нардеп ОПЗЖ не брав участі в науково-практичних конференціях, хоча і вказував їх у своїй дисертації, а одна з довідок виявилася фальшивою.