Частина інформації з нібито зламаної українськими хакерами пошти радника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова є неправдивою.

Таку думку висловив колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов, повідомляє Корупція.Інфо

"Давайте розділимо ті матеріали, про які стало відомо. Є т. н. листування Суркова, що відноситься до 2014 року, вилучена, судячи з усього з поштової скриньки адміністратора Суркова. Що стосується тих листів, ймовірного того, що це реальні листи, досить висока, практично 100%, то, як вони зроблені, що вони обговорюють, яким чином підготовлено…", – вважає він."Що стосується плану "Шатун" – це фальсифікація, "фейк" і "фейк", очевидно, зроблений в Україні. Ким і для яких цілей – це інше питання, але до реальних планів з боку Суркова він стосунку не має", – додав Ілларіонов.

Раніше українські хакери заявили про злом поштової скриньки Владислава Суркова. У публічному доступі з'явилися відскановані копії документів, в яких, зокрема, викладаються "невідкладні комплексні заходи" по дестабілізації політичного життя в Україні.

Пізніше прес-секретар глави РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що оприлюднені хакерами документи не відповідають дійсності.