До київської прокуратури подала скаргу відома і скандальна органцізація Femen через дію поліцейських. В Оболонському суді під час розглядання справи колишнього президента Віктора Януковича співробітники державного органу принижуючим чином обшукували жінок, передає Корупція.Інфо.

Поліція заявила, що такі методи довелося застосувати, щоб не допустити зриву засідання, бо одна за активіток Femen намагалась прорватись до зали суду. Після цього поліцейські обшукували кожну жінку і просили зняти верхній одяг. Представниці скандальної організації заявляють, що тільки верхнім одягом не обійшлося. Одну з активісток, присутню у залі суду, викрили і змусили роздітися до поясу, а потім привселюдно фотографували. Про це жінки розповіли на своїй сторінці у фейсбук. 

Популярне: "За базар треба відповідати": Скандал між Супрун і Москалем набирає обертів. Що заявив губернатор

Після незаконного тілесного огляду журналісток і арешту активістки Femen- Софії, поліція оболонського районного відділення піддала Софію процедурам, що принижує людську гідність і підривають престиж правоохоронних органів. Активістку змусили роздягтися і в присутності кількох чоловіків-поліцейських фотографували з метою «збору речових доказів».

В Femen заявляють, що вже подали скаргу на співробітників поліції до прокуратури. У знак протесту дівчата опублікували фотографії з написом Press card (прес-карта) на оголених грудях.