У справі про вбивство болгарської журналістки Вікторії Маринової знайдені сліди великої російської нафтокомпанії "Лукойл".

Як говориться в Telegram-каналі ALLГолобуцькій, слід йде до болгарської "дочки" компанії. Відзначається, що в цьому ланцюжку були і інші журналісти, які вели аналогічні розслідування.

"Кремль продовжує" хрестовий похід проти Європі ": в Болгарії жорстоко вбита журналістка Вікторія Маринова, що займалася в рамках спецпрограми ЄС розслідуванням зловживань щодо фінансів з фондів ЄС і корупції. Один з слідів вів до болгарської "дочки "Лукойлу. 

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто зазначити, що до неї були вбиті інші журналісти , що вели аналогічні розслідування: Дафна Галісія на Мальті рік тому, в жовтні 2017-го, і Ян Куцяк (разом з нареченою) в Словаччині.

"Звичка вбивати не вмирає в російському світі. Це все очевидно: якщо слід веде до РФ, то вбивство швидше спровокує більш жорсткі заходи, більш глибоке розслідування, що виллється в додаткові санкції і ослаблення російських позицій ", – пише автор каналу.