пол

У Німеччині тисячі біженців з України опинилися під загрозою депортації.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на видання Frankfurter Rundschau, передає Корупція Інфо

"У 2014-2015 роках близько 7000 українців звернулися до Німеччини з проханням про надання притулку. Більшість заяв надійшло в минулому році і серед кандидатів трохи більше чоловіків, ніж жінок", – йдеться в статті.

За даними видання, багато отримали повідомлення про відмову у наданні притулку, позитивне рішення приймається лише в 5,3% випадків.

"Кожна відмова супроводжується вимогою покинути країну", – заявив представник Федерального відомства з питань міграції та біженців.

Торік у Німеччині було подано майже 477 000 прохань про надання притулку. Минулого тижня політики правлячої консервативної партії Християнсько-соціальний союз вимагали визнати Україну "безпечною країною походження". До таких відносяться всі країни ЄС, а також інші держави, де на підставі законодавства, правоохоронних практик і загальних політичних обставин можна виключити наявність переслідувань, порушень прав людини жорстоке поводження. Притулок надається саме на підставі переслідувань.

Деякі країни Європи вирішили обмежити прийом прохачів притулку або відновити контроль на своїх кордонах всередині Шенгенської зони через великого напливу біженців. 4 січня Швеція закрила кордон з Данією, прийнявши в 2015 році більше 160 000 біженців, в основному з Сирії, Іраку та Афганістану.