П’ятнадцятий день героїчного спротиву українського народу широкомасштабному російському вторгненню. Ворог не очікував такої відсічі!

Генштаб ЗСУ надав оперативну інформацію станом на 06:00 10 березня.

Зокрема Генштаб зазначив, що оборонні сили нашої країни продовжують стримувати наступальний рух окупаційних сил російської федерації у Донецькому, Слобожанському та частині Таврійського операційних районах.Вони також мужньо захищають міста Харків та Охтирку, залишаючи війська рф змоги взяти населенні пункти в оточення. 

Досі триває кругова оборона міста Маріуполя, яке вже дев’яту добу перебуває в облозі без води, електроенергії, тепла та зв’язку. Нагадаємо, що кілька днів поспіль захисники України намагалися створити “зелений коридор” для мирного населення та завезення гуманітарної допомоги, та ворог не знає, що таке людяність та за щораз відкриває вогонь по цивільних.

Зважаючи на загрозу, котра може нависнути з Республіки Білорусь під впливом путіна, українські війська продовжують прикривати наш кордон із північним сусідом. 

Окрім того, українські захисники утримують оборону міст Чернігова, Кривого Рогу, Миколаєва, Вознесенська, а також вживаються превентивні заходи для того, аби стримати просування ворога в напрямку Києва. Зазначимо, що київська оборона вже кілька днів активно готується до відбиття нападу та завше перебуває в бойовій готовності. Воїни зазначають, що ніхто нізащо не здасть Київ.

Пам’ятаємо про наше небо, Повітряні Сили ЗСУ успішно відбивають ракетно-бомбові удари та знищують засоби повітряного нападу противника, стають щитом для мирного населення та цивільних об’єктів. Керівництво України наполегливо просить країн партнерів надати повітряну підтримку нашим бійцям.

Протягом останніх двох діб винищувальна авіація та підрозділи зенітних ракетних військ знищили чотири штурмовики Су-25 та два вертольоти противника.

Не забуваймо, що противник деморалізований та наляканий. Стоїмо разом до кінця!

Також варто нагадати, що ми не залишаємось без допомоги західних партнерів. Задля безпеки не розголошується інформація про технічну підтримку ЗСУ та не слід забувати не лише про пекельні санкції проти рф та рб, але й постійну міжнародну фінансову та гуманітарну підтримку, економічну ізоляцію країни агресора.  

Все буде Україна! Віримо у Збройні Сили України!