Мер Львова Андрій Садовий запропонував чиновникам та активістам зустрітися у Львові, щоб обговорити події навколо останньої акції на підтримку засудженого на сім років Сергія Стерненка, зокрема й судову реформу.

Про це він написав у Facebook у неділю, 28 березня.

За його словами, за тиждень після акції він побачив усе, окрім діалогу.

“Минув тиждень після пікету на Банковій. Чиновники, активісти, вже навіть помальовані двері були на прямому ефірі. За цей тиждень я побачив все, крім діалогу”, – написав він.

А спробувавши спроєктувати ситуацію на себе і своїх близьких, він зрозумів, що «на місці тих, кого [речник української делегації в ТКГ Олексій] Арестович називає політичними в’язнями, можу опинитись я, мої близькі, або ще гірше — наші діти».

«Я не проти, щоб винні у злочинах були покарані. Але давайте спочатку доводити вину, а потім забирати у людей дні і роки їхнього життя. Я не вірю в судову реформу у країні, де стан дверей важливіший за права людини», — наголосив мер Львова.

Садовий запропонував представникам усіх сторін вийти на діалог та пообіцяв знайти у Львові майданчик. Він додав, що єдиною умовою є те, що розмова має відбутись у закритому режимі та без камер.

Нагадаємо, 20 березня на знак протесту проти вироку активісту Сергію Стерненку деякі його прихильники закидали будівлю Офісу президента фаєрами, розбили вікна і розмалювали стіни написами. Учасники акції також підпалили табличку Президент України. В Офісі президента оцінили пошкодження будівлі у 2 млн грн. У МВС події на Банковій назвали «проплаченою провокацією» і відкрили два кримінальні провадження.