Хлопчика знову готують до трансплантації кісткового мозку.

Зараз Артем перебуває у важкому стані в Німеччині після хіміотерапії, яку для юнака індивідуально розробили тамтешні лікарі після того, як у нього стався рецидив хвороби. Тепер нове лікування і нова трансплантація кісткового мозку.

 «Після пройденого призначеного курсу та повного відновлення необхідно пройти ПET КТ та зробити пункцію.  Потім буде повторна пересадка кісткового мозку. Артем бореться з хворобою з жовтня 2017 року. Рік Артем проходив лікування хіміотерапією за протоколом  в м. Суми, але лікування не дало позитивного  результату, лікарі направили Артема на високодозну хіміотерапію в м. Київ, але знову лікування не дало бажаного результату –  бласти все ж залишились. Лікарі порекомендували пересадку кісткового мозку, яку необхідно робити за кордоном. Артема погодилась взяти на лікування німецька клініка, знайшли донора,  МОЗ профінансувало пересадку для Артема», – розповідають рідні хлопчика.

Зараз ситуація подібна – нову трансплантацію готові профінансувати в МОЗ, але за додаткову хіміотерапію перед операцією родині потрібно сплатити самостійно, а це 35 тисяч євро.

Сім’я благає про допомогу, адже сума лікування непідйомна для родини Артема. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 0220 7037 

Кулик Юрій Миколайович (тато)