Скандальний відсторонений голова КСУ Олександр Тупицький не прийшов на засідання щодо обрання йому запобіжного заходу. Цього разу через те, що нібито потрапив у лікарню.

Наразі у засіданні оголосили перерву до 29 квітня. Сторона обвинувачення просила застосувати до Тупицького примусовий привід.

Тупицький просить ОАСК заборонити держохороні не пускати його в Конституційний суд

На засідання у четвер, 15 квітня, Тупицький не з’явився. Адвокати повідомили, що Тупицького шпиталізували на стаціонарне лікування.

Тоді представники звинувачення заявили про відсутність документів, що це підтверджують і назвали неявку неповажною. Відтак вони попросили суд про застосування примусового приводу Тупицького в суд для обрання запобіжного заходу.

Суд назвав це питання передчасним, а також вказав на статус Тупицького як спецсуб’єктів. Олександру Тупицькому не можуть обрати запобіжний захід, оскільки він систематично не з’являється у суді.

На минуле засідання 7 квітня він не прийшов і заявив Мамі стало погано: Тупицький знову не прийшов до суду , що його мамі стало зле. Печерський райсуд визнав цю причину поважною, хоч відповідна довідка про стан здоров’я матері була датована минулим роком.

Захист Тупицького на це зазначив, що нових документів не встигли зробити.

Через систематичну неявку Тупицького прокурори клопотали про його примусовий привід до суду. Водночас адвокати наполягали, що їхній підзахисний має поважні причини.