Місяць тому 90-річну полтавку Галину Якушу, яка прикута до ліжка, бо відмовили ноги, її родичі залишили в окремому будинку у Полтаві, не маючи навіть телефонного зв’язку з нею, передає Корупція.Інфо.

Щоправда їжу старенькій привозять – один раз на кілька днів.
Цього не вистачає, стверджують сусіди і нарікають, що жінка постійно кричить через голод.

 Приїхавши за названою адресою, представники ЗМІ побачили, що літня жінка не може ходити та сама собі вимушена змінювати підгузки, у будинку стоїть сморід, холодильник пустий, а на табуретці поряд із ліжком – пів миски гречаної каші й залишки супу у банці – принесла їжу онука Катерина на декілька днів.

Паспорт полтавки знаходиться у її доньки Валентини, щоб отримувати пенсію у розмірі 2 тис. грн, розповіла старенька (гроші ж донька зберігає у себе). Сусіди пояснили, що поліція з приводу неналежного догляду за літньою людиною вже приїздила і складала відповідні документи. Журналісти вирішили знову викликати правоохоронців, аби ті допомогли у ситуації.

Патрульні, поспілкувавшись із сусідами та Галиною Петрівною, зателефонували до її доньки Валентини (раніше старенька проживала із нею та, з її слів, дуже боїться повертатись назад) – нічого не вдалось з’ясувати.

Через певний час до патрульного перетелефонувала онука Катерина та сказала, що оформляє документи у соцслужбі, аби до старенької почали ходити працівники.

Так, як у телефонній розмові нічого не вдалось досягти, правоохоронці разом із журналістом поїхали шукати родичів бабусі – онуку Світлану, Катерину та доньку Валентину (останні проживають разом).
В обох квартирах двері ніхто не відчинив, тому передали повідомлення сусідам.‡агрузка...