Популярність Львова серед туристів останніми роками зростає у геометричній прогресії. Якщо раніше не проштовхнутися у місті Лева було на Різдво, Травневі свята і День незалежності України, то тепер не пройти, ні проїхати у центрі міста не лише у вихідні, але й у будні, передає Корупція.Інфо.

Величезна кількість туристів – перша причина, чому не варто планувати відпочинок у Львові. За підрахунками, проведеними на основі маркетингових досліджень та соціологічних опитувань, у 2015 році Львів відвідало близько 2 мільйонів гостей. Натовпи голодних, спраглих до видовищ, випивки, їжі й сувенірів людей сновигають не лише площею Ринок, але й прилеглими до неї вулицями. Хоча першій, звісно, пощастило найменше.

Львов14

Під Ратушею не проштовхнутися, на Ратушу – не піднятися, у ресторані – не сісти, кави не випити. Готелі, хостели, квартирі за більш-менш прийнятну ціну, та й дорогі – заповнені.

Львов15

І скрізь черги. У магазини, кав’ярні, ресторани, залізничні каси. А ще корки на дорогах.

zator

Особливо у центрі міста і в районі залізничного вокзалу.

Сміття – друга причина, чому Львів краще оминати десятою дорогою. Особливо, починаючи з травня 2016 року, коли пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі переросла у справжнє екологічне лихо. Забрудненість води та грунту поблизу сміттєзвалища у Львові і нині перевищує норму. Грибовичі можуть стати міжнародною екологічною катастрофою.

1апкети

Місто завалене сміттям і комунальники не завжди встигають його своєчасно вивезти. Садовий зустрічає туристів у смітті.

Причина третя: сморід. Смердить не лише вже згадане сміття, смердить і сам Львів. Смердить здебільшого увечері, коли потомлені переїздом і літньою спекою потоки туристів, масово вихлюпуються зі своїх готелей, хостелів і оренднованих квартир у місто.

Чому Львів смердить, не поважаючи ні своїх містян, ні мільйони туристів з України і всього світу? Напередодні одних із виборів міського голови Андрій Садовий назвав чотири причини, про які всі знають, але не вирішують: несанкціоновані скиди з підприємств, проблема гідрозатворів, застарілі очисні споруди на виході з каналізаційної системи і відкриті потічки, які використовуються як каналізації.

Так-так, у Львові досі є понад три тисячі старовинних будинків (які неодмінно слід побачити кожному туристу, який поважає себе!), які досі не каналізовані. І всі помиї – під ноги туристам – на огляд.

gol(52)

Садовий пообіцяв припинити сморід у Львові, але він і далі смердить.

Причина четверта: нелітня погода влітку.

Гарік Кричевський, який народився і виріс у Львові, не даремно написав пісню "Львівський дощ". Дістали зливи не на жарт! Коли в усіх регіонах України тепло і сонячно, люди гуляють, купаються і засмагають, у Львові – дощ і холод. А ще після дощів Львів періодично затоплює.

127251

 

e535d0fa8781ad5fa6b9667619ab786a

Причина п’ята: у Львові немає річки чи озера. Так, колись у самісінькому центрі була річка, яка дарувала прохолоду, навіть, у найспекотніші дні, але її знищили. Тож, навіть, якщо погода буде сприятливою і не познущається з туристів дощами, покупатися у Львові й змити з себе міський пил ніде. Хіба що у фонтанах.

Перенасиченість – причина шоста. Величезне різноманіття позбавляє задоволення від вибору. Бандерівські коктейлі, кімната для садо-мазо, заклади для представників ЛГБТ… У Львові стільки різноманітних ресторанів, цукерень, музеїв, що забракне й кількох тижнів, аби їх усі відвідати. Натомість, залишиться відчуття невдоволеності, що не вдалося скрізь побувати і все побачити.

10_resize

Причина сьома: львів’яни насправді ненавидять туристів.

Це лише на перший погляд, мешканці столиці Галичини щирі і привітні, а насправді ненавидять людей, які приїжджають у їхнє місто, "смітять" грішми і порожніми пляшками.

Львів’яни завжди намагаються утекти зі Львова на вихідні, чи тим паче свята, коли тут особливо людно, залишаючи своє рідне місто на поталу туристам. І ніколи не зізнаються, де у Львові найсмачніша кава, найфайніший штрудель, чи готують справжні галицькі чанахи за старовинним рецептом… Бо варто їм це зробити, як у те місце понаїде туристів і львів’янам вже просто не буде, де сісти.

 

 

Джерело: Lviv.Depo