У Росії солдат розстріляв десять товаришів по службі – стала відома причина трагедії.

У Забайкаллі в селищі Гірське солдат розстріляв своїх товаришів по службі, перебуваючи в караулі. Вісім людей отримали несумісні з життям поранення. Сам стрілець залишився живий.

Telegram-канали Baza і LIFESHOT повідомили подробиці моторошного інциденту у військовій частині, де двадцятирічний військовий Шамсутдинов Р. відкрив вогонь по своїм товаришам по службі. Як з’ясувалося, солдат прослужив там всього чотири місяці, передає Діалог.UA.

У п’ятницю, 25 жовтня, під час перезміни в комплексі військової підготовки строковик раптово почав стрілянину на поразку зі своїм товаришам по службі. Солдат цілився військовослужбовцям прямо в голову, стріляв він і в тих, хто лежав на підлозі, добиваючи бійців контрольними пострілами.

В результаті семеро людей загинули на місці, один помер у лікарні, двоє знаходяться на операційному столі з вогнепальними пораненнями тулуба і кінцівок. Серед загиблих – два офіцери і два контрактника.
 
На допиті Шамсутдинов заявив, що він не шкодує про те, що сталося. За попередньою інформацією, причиною стрільбища стали нестатутні відносини.

Раніше в Вірменії вбили російського двадцятитрирічної військовослужбовця з військової бази в Гюмрі. Тіло знайшли з ознаками насильницької смерті.

#Президентпочуйнас