gxlyx2UdV8s

Громадські активісти ГО «Рідний Сихів» прийняли рішення балотуватися у депутати місцевих рад. Їх підтримала політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Вчора, 23 вересня, на конференції Львівської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» було визначено кандидатів у депутати Львівської міської ради, передає Корупція.Інфо.

Присутні на зустрічі шістдесят делегатів першим пунктом порядку денного одноголосно прийняли рішення за висування списку кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Львівської міської ради, на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня та включити цей список до подання у Львівську міську організацію «БПП «Солідарність».

GFCa9IxedfE

Серед цих кандидатів у депутати є представники «Рідного Сихова». 
Вони довгий час займаються громадською діяльністю у Сихівському районі та вже не раз організовували успішні проекти для покращення життя сихівчан. Тепер, щоб отримати більше можливостей для реалізації ініціатив та сил у боротьбі з бездіяльністю в органах управління, вирішили балотуватися до Львівської міської ради. Однак через останні зміни у Закон України, громадська організація не може самостійно брати участь у виборах. Відтак активні дії «Рідного Сихова»  помітила провладна партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та запропонувала свою підтримку на місцевих виборах. Роман ТЕРЕБЕНЕЦЬ, Володимир ГОЙ, Артем ХМИЗ, Віктор ДОСКІЧ, Мар`ян ШЕВЧУК та Наталія ЛЯЛЮК – це група однодумців, яким небайдужа доля району та міста Львів. Навіть за короткий період свої діяльності, конкретними справами вони показали, що спільними зусиллями можна вирішити важливі питання життєдіяльності району.
Молода команда об`єднує свідомих громадян з європейським мисленням та чистими намірами, які не бояться брати на себе відповідальність та прагнуть навести лад у своєму рідному Сихівському районі. 

Керівник обласного виборчого штабу «БПП «Солідарність» Петро Адамик переконаний – ці люди повністю відповідають суспільному запиту на нову політичну якість. 

“Наша партійна структура прагне віднайти нові обличчя в політиці. А в цих людей сформувалась прекрасна команда, яка чудово розуміє чого хоче і справді зможе навести порядок. Активісти вже довели свою ефективність і готовність працювати в інтересах району та мають цікаві проекти розвитку  Сихова», – запевняє Петро Адамик.

qfA6gazVlSQ

c_6ksZiiJD0