1

Конкретний час співробітниця бюро Дар'я Манжура не назвавла конкретну годину допиту.

"Ми чекаємо його 8 лютого. Детективи передали повістку через його секретаря, оскільки сам він на роботі в четвер не був", – цитують"Українські новини" представницю НАБУ, передає Корупція Інфо

Нагадаємо, що Ігор Кононенко заявив про складання повноважень першого заступника голови фракції "Блок Петра Порошенко" на період розслідування заяви міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абрамавичуса. Він також запропонував пройти разом з Абрамавичусом детектор брехні по пред'явлених ним звинувачень. Заступник фракції БПП Ігор Кононенко вважає звинувачення голови МЕРТ Айвараса Абрамовичуса бажанням перенести відповідальність за відсутність реформ на БПП.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус подав у відставку. Він звинуватив Ігоря Кононенка у тому, що той лобіював своїх людей на посаду гендиректора компанії "Укрхімтрансаміак", в якій мав свої інтереси. 

Крім того, за словами міністра, підконтрольний Кононенку депутат від БПП лобіював своїх людей у "Укрзовнішінформ", підприємство порошкової металургії, Агентство з акредитації України та кілька інших підприємств.