Армія РФ здається? Фатальний бій: ворог на шматки - повний розрив, фронт тріщить. Переможемо! | Корупція Інфо

Армія РФ здається? Фатальний бій: ворог на шматки – повний розрив, фронт тріщить. Переможемо!

Російські війська почали відводити артилерійські підрозділи з правого берега Херсонщини. Однак це не вказує на те, що окупанти вирішили просто відійти з Півдня.

Про це розказав військовий експерт Петро Черник. Він упевнений, що битва за Херсон буде, і питання полягає лише у тому, в якому режимі вона пройде.

“Я категорично проти будь-яких лобових атак. Наш солдат – на вагу золота, “жуківщина” для нас неприйнятна так, як це заведено у нашого одвічного ворога. Але маємо пам’ятати, що ворог ще не зламаний, ворог ще не здався”, – наголосив Черник.

На переконання військового експерта, показником того, що противник по-справжньому посипався буде масова здача росіян у полон. Так, про надлом ворога можна буде говорити лише тоді, коли у якійсь точці фронту в полон до українських вояків здасться цілий батальйон – не менше ніж 500 солдатів та офіцерів противника вийдуть з піднятими руками та білими прапорцями.

Черник визнав, що окупанти, особливо нещодавно мобілізовані, мають низький рівень підготовки, а також безліч усних претензій до свого командування. Але у бій вони все ж ідуть.

Він пояснив, що не можна недооцінювати комплексні історичні наративи. У росіян так заведено ще з часів татаро-монгольської орди. Вони не мають успішного досвіду будь-яких соціальних бунтів. Чи не єдиний успішний соціальний бунт влаштували більшовики, але вони насправді нічого не змінили. Натомість тих, які починали чи починають бунтувати зараз, негайно розстрілюють, садять в автозаки, СІЗО та тюрми. Такою є природа нашого ворога.

Саме тому наразі говорити, що противник надломився, рано. Але росіяни, за словами Черника, усвідомлюють, що, скоріш за все, правий берег Херсонщини вони уже втратили. Це хороша новина для нас, щоправда, до її закріплення нашим військовим доведеться виконати важку воєнну роботу.

Щодо перекидання артилерії, то, як пояснив експерт, це є цілком логічним, адже ця зброя досі залишається головним бойовим інструментом, навіть попри те, що виставляти великі вогневі вали так, як вони це робили у червні – липні, росіяни вже не можуть. Тоді мова йшла про використання від 45 до 60 тисяч снарядів на день, а це неймовірно багато.

“Це при тому, що їхня воєнна економіка може у місяць виробляти 125 тисяч, а на початок війни вони мали у межах від 15 до 20 мільйонів одиниць снарядів. Більшу частину з цього вони використали, вони дійсно починають економити і починають берегти свою артилерію”, – підсумував Черник.

За минулу добу Збройні сили відбили атаки окупантів біля 12 населених пункті на Донеччині та Луганщині, про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

“Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках. Веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках”.

Повідомляється, що захисники відбили атаки ворога в  деяких районах Луганської та Донецької області.

Триває примусова так звана “евакуація” цивільних жителів з населених пунктів на тимчасово захоплених територіях Херсонської області. Зокрема, з населеного пункту Велика Лепетиха окупанти вивозять людей автобусами. Виїзд приватним транспортом заборонений.

За уточненою інформацією, підтверджено втрати противника в районі населеного пункту Музиківка Херсонської області 29 жовтня. Так, внаслідок вогневого ураження, знищено зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С1”, а до десяти одиниць іншої військової техніки ворога зазнали пошкоджень. В районі населеного пункту Снігурівка Миколаївської області, 30 жовтня, було знищено 12 загарбників.

За наявною інформацією, противник розгорнув додатковий шпиталь в районі населеного пункту Завітне Бажання Донецької області, який на цей час переповнений пораненими військовослужбовцями окупаційних військ.

Незважаючи на офіційне завершення мобілізації на території Росії, повістки продовжують надходити чоловікам призовного віку.

Авіація Сил оборони минулої доби завдала по ворогу 33 удари. Під ураження потрапили 26 районів зосередження озброєння та військової техніки, а також 7 позицій зенітних ракетних комплексів противника.

Протягом минулої доби українські військові  збили гелікоптер, 2 БпЛА типу “Орлан -10”, 6 ударних БпЛА “Шахед-136” та 2 – типу “Куб”.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони за минулу добу уразили 4 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, 3 склади боєприпасів та 6 інших важливих військових об’єктів противника.
Статті по темі