Українські військові виконають поставлене завдання у Херсоні приблизно упродовж місяця.

Російські окупанти намагатимуться утримати два плацдарми у Херсоні та Бериславі для того, щоб повторно не форсувати Дніпро навесні.

Про це в коментарі Апостроф ТV розповів військовий експерт, льотчик, полковник ЗСУ у запасі Роман Світан.

“Наразі росіяни намагаються утримати ці два плацдарми для того, щоб потім, на їхню думку, щоб ще раз не форсувати Дніпро з весни. Але в найближчі кілька тижнів вся російська армія на правому березі буде або видавлена, або знищена, – припускає він.

Експерт зауважив, що послідовність дій ЗСУ визначено: спочатку Каховська гідроелектростанція, вихід на Берислав, зрізання Бериславського плацдарму, а наостанок – Антонівський міст та Херсон.

“Тобто протягом приблизно місяця українські війська це завдання виконають”, – вважає він.

Росіянам форсування Дніпра і взагалі правобережний плацдарм потрібен для того, щоб далі рухатися у бік Одеси та Молдови – сухопутний коридор до Придністровської республіки.

“Цей рух у військовому плані зрозумілий, логічний. Виконати таке завдання на весну вони можуть у тому випадку, якщо зберуть близько 50-70 тисяч військ, мінімум. Причому вони мають бути навчені, екіпіровані, вже обстріляні. Виконати таке завдання навесні вони навряд чи зможуть. Але намагатися вони будуть”, – переконаний військовий експерт.