Спікер українського парламенту Дмитро Разумков заявив, що українські спецслужби повинні організувати екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа в Україні, щоб він постав перед судом за українським законодавством.

Як інформують Економічні новини, про це він сказав, виступаючи на прес-конференції на тему «Парламентаризм. Конституція ».

«Якщо ця людина займається фінансуванням російської армії і здійснює поставки титанових сплавів для виробництва зброї, ми зобов’язані вже зараз просити наших зарубіжних партнерів про екстрадицію його сюди і переслідування в рамках існуючих законів». Це буде вірно. Після введення санкцій, я думаю, Служба безпеки просто зобов’язана зробити відповідні кроки. Ми розраховуємо на їх дії », – сказав Разумков.

На питання про те, як його рішення не підтримувати рішення РНБО про санкції проти олігархів впливає на його роботу в команді президента, Разумков повідомив: «У команді робота йде нормально. У кожного своя позиція, важливо її аргументувати, вона може не подобатися, але якщо вона обгрунтована, ви її прийміть. Сподіваюся, що в моїх діях логіка є».

Разумков також підкреслив, що не підтримує санкції проти українських громадян. Це обумовлено тим, що, на його думку, відповідно до закону про санкції, вони можуть бути застосовані до суб’єктів господарювання та іноземним фізичним особам, які не можуть бути притягнуті до відповідальності за українським законодавством.