Президент України Володимир Зеленський стверджує, що своїми різкими висловлюваннями повертає суб’єктність Україні.

Про це йдеться в інтерв’ю Зеленського “1+1”.

“Питання НАТО все ж таки це питання безпеки. Ми багато років використовуємо це питання все ж як політичне питання… Ми тиснули та здається тиснули раніше неправильно, не конкретно, а просто показували, що є така адженда.

І мені здається, що багато країн зрозуміли, що Україну можна тримати на такій відстані, на кшталт “ну добре, ну молодці, ще трішки, ще пару реформ тощо”. Вони бачать, що Україна потребує зараз підтримку, зараз у нас війна, потребуємо і від країн альянсу і від США. Це важливі меседжі, які отримала Америка від нас точно”, — заявив він.

Зеленський заявив, що відношення будь-якої країни, як до країни другого, третього, чи ще якогось світу воно несправедливе.

“Я висловлююсь як рівний їм (Емманюелю Макрону і Ангелі Меркель – ред.) президент, чи представник рівної їм країни. Мені здається, що відношення будь-якої країни, як до країни другого, третього, чи ще якогось світу воно несправедливе. Ми самі зайшли в цю парадигму. Нас запросили в цей коридор, а ми з нього не можемо вийти. Я вважаю, що різкістю, а вона правдива, це не гра якась, ми повертаємо суб’єктність нашої країни”, — каже президент.

Володимир Зеленський додав, що питання просування України на шляху до членства в НАТО багато років мало більшою мірою політичний характер, ніж безпековий.

“Ми й самі в деяких речах винні, я вважаю. Тому що питання НАТО – все ж таки питання безпеки, а ми багато років використовуємо (його. – ред.) як політичне питання”, – зазначив Президент.

“Мені здається, ми тиснули раніше неправильно – не конкретно, а просто показували, що є така адженда (порядок денний. – Ред.). Мені здається, що багато країн зрозуміли, що Україну можна тримати на відстані… А ми потребуємо зараз підтримки – у нас війна, і зараз потребуємо конкретних дій і від країн Альянсу, і від США. Це важливі меседжі, які отримала Америка від нас”, – додав Глава держави.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.