Україна сьогодні має вистояти. Бо якщо ми вистоємо – це буде початком світанку нашої країни.

Пише Telegram-канал “Вертикаль”. 

“Війна з Росією позбавить нас всього російського і радянського. Проросійських сил більше не буде, а дискусії щодо відновлення інфраструктури в Україні на Заході вже розпочалися. Європейський Союз та США інвестуватимуть у «Велике будівництво», яке з доріг із реставрацією переросте у величезний проект з відновлення України. На нас чекають нові швидкісні магістралі, житлові будинки та інфраструктура з підприємствами. Роботи вистачить усім. А Україна буде повноправним членом західного проекту з розбудови світопорядку. Головне – вистояти. А що Росія? На цю країну чекає розвал – швидкий чи ні, не має значення. І подальша демократизація шматків, які захочуть”.

Заступник міністра оборони Ганна Маляр про прорахунки Путіна:

“Основний прорахунок ворога – потужний опір суспільства. Це дуже дивне рішення – напад на державу, яка 8 років чинить сильний опір. Це не вдалося у 2014 році, дуже дивне рішення робити це зараз, коли наше суспільство об’єднане. Так, сили кинуті величезні , ресурси виснажуються… Понад 10 тисяч солдатів тут знищено. Наше завдання – не допустити поповнення цих ресурсів, щоб ворог вичерпався остаточно”.

Ще більше хороших новин. З Росії тікають іноземні ЗМІ.

Іноземні ЗМІ припиняють роботу в Росії. Це сталося після того, як в країні почав діяти закон, що забороняє називати війну в Україні війною. В РФ за правду тепер можна отримати 15 років тюрми. ◦

Про вихід з Росії вже заявили:

  • CNN
  • ABC
  • CBS
  • BBC
  • NBC
  • Bloomberg

Росія стрімко перетворюється на близнюка Північної Кореї.

Більше того, все більше світових компаній полишає Росію. Міжнародна ізоляція агресора продовжується:

– Сингапур ввів санкції проти російських банків і заборонив постачати до Росії продукцію подвійного призначення. 

– Агентство Fitch знизило рейтинги десятків російських компаній, зокрема «Автодора», «Пошти Росії», «Роснано», РЖД і ФПК, «Інтер РАО», «РусГідро», «Россети».

Йдуть з Росії технологічні гіганти:

– Японська Komatsu зупинила постачання продукції до Росії. Компанія – один з найбільших у світі виробників будівельної техніки.

– Японська корпорація Hitachi зупинила виробництво в Росії та експорт техніки до країни.

– Samsung з Південної Кореї перестала постачати до Росії телефони, побутову техніку і чіпи.

Лакшері-бренди тікають з РФ:

– Ювелірний бренд Cartier закрив свої магазини в країні-агресорі.

– Закриваються бутіки модних брендів Gucci, Balenciaga та Yves Saint Laurent, що належать групі компаній Kering.

– Бренд Marks & Spencer припиняє постачання своєї продукції до РФ, а також заявляє про перерахування грошей на потреби українських біженців.

Індустрія розваг:

– Великий видавець Electronic Arts зупиняє продаж ігор та контенту для Росії та Білорусі. Компанія володіє правами на такі хіти, як FIFA22, Battlefield, Need for Speed тощо.

Нарешті «велика Росія» повертається до традицій – лаптєм щі хлєбать.