Підсумки зустрічі президента США Джо Байдена і глави РФ Володимира Путіна можуть призвести до негативних наслідків для України.

Відтепер не тільки Москва, а й Вашингтон чинитиме тиск на Київ з метою реалізації Мінських угод щодо Донбасу. Ситуація може бути використана Росією для нового витка гібридної війни проти української держави. Про це заявив російський економіст, президент Інституту економічного аналізу Андрій Ілларіонов.

У чаті на Главреді у відповідь на питання про те, чи будуть США услід за Росією чинити тиск на Україну в ситуації з Мінськими угодами, він заявив про те, що такий сценарій ймовірний.

“Ви правильно вловили головний підсумок Женевського саміту для України. Він негативний для України, оскільки ризики для неї суттєво зросли. Адже до супротивника України, який сім років вимагає від Києва виконання шкідливих і небезпечних Мінських угод, додалася ще одна потужна країна, яка, користуючись статусом союзника, тиснутиме на українську державу”, – сказав економіст.

Також він додав, що Москва може скористатися цією ситуацією для реалізації нових небезпечних сценаріїв проти України.

“Побоююся, що нова ситуація може бути використана Путіним для нового витка “гібридної війни” і не тільки”, – підкреслив Андрій Ілларіонов.

Нагадаємо, раніше заступник голови МЗС Росії Сергій Рябков заявив, що росіяни погодяться на участь США у перемовинах щодо Донбасу у тому випадку, якщо Вашингтон підтримає реалізацію Мінських угод в інтересах Москви.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.