аваков

Сума застави, який раніше встановив Апеляційний суд Донецької області, складає більше мільйона грн
За командира добровольчого спецбатальйону патрульної служби міліції "Слобожанщина" Андрія Янголенко, якого підозрюють у замаху на главу МВС Арсена Авакова, внесли заставу. Зробив це сам Аваков.

"Життя така штука, хлопці .. чорно-білого майже немає. Вніс до суду заставу за звільнення Андрія Янголенко", – написав міністр на Facebook.

Сума застави, який установив Апеляційний суд Донецької області, становить 1000000 212640 тисяч гривень. Раніше дружина комбата Інна Янголенко сказала нам, що запорука можна буде внести з 28 вересня.

Нагадаємо, комбату "Слобожанщини", підозрюваному в замаху на Авакова, встановили заставу в мільйон.
Як повідомлялося 11 вересня Служба безпеки України заявила, що керівник батальйону "Слобожанщина" був одним з організаторів групи, яка збиралася вбити главу МВС Арсена Авакова. Як з'ясували слідчі, крім планів ліквідувати міністра, комбат "Слобожанщини" також готував вбивство народного депутата і засновника полку "Азов" Андрія Білецького, командира роти спецпризначення "Східний корпус" Олега Ширяєва, а також радника міністра внутрішніх справ Всеволода Кожемяко.

Під час обшуку квартири сім'ї Янголенко правоохоронці виявили дві гранати. За словами дружини підозрюваного, боєприпаси їм підкинули.