Уряд має намір підняти до справедливого рівня пенсії тих українців, чиї виплати перебувають в проміжку від мінімальної пенсії до 3 000 гривень.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, повідомляє Корупція. інфо

Він пояснив, що протягом останніх двох років уряд підвищував прожитковий мінімум, і тому перерахунок пенсій здійснювався тим, хто отримує мінімальну пенсію, або у кого розмір пенсії залежить від мінімальної. За словами чиновника, це близько 7 млн ​​пенсіонерів."Але є 4,5-5 млн пенсіонерів, розмір пенсій яких перебувають в проміжку від мінімальної до 3000 тис. гривень. Це люди, які виходили на пенсію досить давно і, на жаль, за останні п'ять років ніяких перерахунків їх пенсій не було. І в цьому є велика несправедливість, коли ми підходимо до процесу "зрівнялівки".

Коли розміри пенсій людей з невеликим стажем зрівнюються з тими, які мали великий стаж. Цю несправедливість ми повинні прибрати", – сказав Розенко.

Як повідомляли раніше, віце-прем'єр запевнив, – якщо високі темпи надходжень до Держбюджету і бюджет Пенсійного фонду, забезпечені підвищенням мінімальної зарплати до 3200 грн, збережуться, то осучаснити пенсії можна буде вже найближчим часом.