Знайдену в річці під Києвом юристку Ірину Ноздровську позбавили життя з особливою жорстокістю.

Про це в ефірі ObozTV розповіла дочка загиблої Анастасія Ноздровська, передає Корупція.Інфо.


"Тілесних ушкоджень як таких не було, не було синців, ні згвалтування. Були тільки колото-різані рани. Це така лють була, ненависть. Як людина може нанести собі стільки поранень? Згідно з експертизою спочатку була перерізана сонна артерія. Людина не може собі різати вени і наносити поранення після того, як перерізала сонну артерію. Не може ламати телефон і викидати і т.д" – розповіла дівчина.


Дочка Ірини поділилася своєю версією вчинення злочину:


"У мене є версія, що це Россошанський. Звичайно, вони не зробили це власноруч. Вони намовили своїх друзів, або замовне це було вбивство".

За словами Анастасії, її бабуся до цих пір не знає про страшну смерть своєї дочки Ірини.

"В першу чергу моїй бабусі потрібна психологічна підтримка. Вона до цих пір не знає (Про вбивство. – Ред.). Дідусь знає, але не всі подробиці. Я в сім'ї єдина, хто в курсі всіх цих нюансів. Бабусі ми говоримо, що пошуки тривають, що знайшли не її, що всі намагаються допомогти. Але їй доведеться сказати, і я не знаю, як це зробити ", – додала вона.

Також дівчина розповіла деякі подробиці тієї злощасної ночі, коли пропала Ірина Ноздровська.

"Від зупинки до нашого дому треба пройти 4-5 будинків. Бабуся їй зателефонувала о 5 годині вечора і запитала, де вона. Вона була в Старих Петрівцях. Від них до нашого села їхати 20 хвилин на маршрутці", – підкреслила Анастасія.

Популярне: Гарно жити не заборониш: Стало відомо який подарунок на Новий рік подарував Луценкам старший син

Коли мати Ірини дзвонила о 6 вечора, жінка вже не брала слухавку. Не вийшло додзвониться до Ірини і з телефону дочки, але гудки ще йшли на обидва телефони.

"Потім бабуся запропонувала піти зустріти на зупинку. Адже нам завжди погрожували. І сім'я Россошанський, і його дружки-наркомани", – зазначила Настя.

Крім того, дочка Ірини Ноздровской зізналася, що лежала в лікарні зі струсом головного мозку після побиттям друзями Дмитра Россошанського, однак справу "зам'яли".

Всі бажаючі можуть допомогти родині вбитої Ірини Ноздровской: карти "Приватбанку" для перерахування коштів: 4149 4996 4196 3200 Дуняк Катерина (мати Ірини Ноздровской), 5168 7555 2947 7891 Ноздровская Аанастасія.