Суд ухвалив рішення щодо директорки згорілого в Одесі коледжу.

Київський районний суд Одеси 11 грудня обрав запобіжний захід директорці згорілого Коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Любові Кочерзі.

Жінку, яку підозрюють у службовій недбалості, відправили під цілодобовий домашній арешт із зобов’язанням носити електронний браслет. Про це повідомляє “Я і закон”.

Кочергу призначили на посаду директорки коледжу в 2016 році терміном на 5 років. До цього в 2014 році в навчальному закладі відбулася перевірка, яка виявила серйозні порушення пожежної безпеки.

За версією слідства, директорка знала про це, але не вжила належних заходів. В підсумку в коледжі трапилася пожежа, яка, за офіційними даними, забрала життя 12 осіб. Ще 4 вважаються зниклими безвісти.

Нагадуємо, поліція розглядає три версії смертельної пожежі в Одеському коледжі. А директорці навчального закладу повідомлено про підозру в службовій недбалості.

У найстарішій будівлі розміщувалися й інститути Академії наук, а також орендували площу фірми, які розбудовували приміщення, як хотіли. Крім того, вогнегасники тут зберігали під ліжком коменданта, а відповідального за пожежну безпеку оформили за два дні до трагедії.