У Новокостянтинівці Запорізької області 25 липня потонула молода дівчина. Її дістали з води і намагалися реанімувати, але вона померла.

Як пише «Актуально» з посиланням на очевидців, в море дівчина заходила з друзями. Ті вийшли, а вона залишилася. При цьому якийсь літній чоловік бачив, як відпочивальниця стала тонути, але чомусь навіть не спробував покликати людей на допомогу.

«Це нормально, коли рахунок йде на секунди? Трохи пізніше з нами заговорив дід, який стояв поруч: “Вона ще годину тому пішла купатися, я бачив, як вона пішла під воду. Її затягнуло “, – сказав він з абсолютно незворушним обличчям. І тільки потім, коли я відійшла від шоку, зрозуміла: він бачив і стояв чекав годину. Це страшно! Її подруги або родичі прибігли, коли вже минуло хвилин 20 після виявлення тіла. Вони кинули її одну і пішли відпочивати », – написала в Instagram очевидиця події Надія.

Останнім часом почастішали випадки загибелі людей на водоймах України. Нещодавно в курортному місті Залізний Порт у Херсонській області потонула трирічна дівчинка, яка пішла купатися в море на надувному матраці. А в Кирилівці Запорізької області потонув шестирічний хлопчик.