Українським чиновникам ніхто не дарує банальні тостери чи листівки, зазвичай їм несуть мільйони готівкою та елітні будинки чи квартирі.

Готівка, будинки, квартири, автівки – подарунки, зазначені в деклараціях посадовців, повідомляє Корупція. Інфо

Дарувальники, як правило, батьки або діти. Їхні імена зазначені в деклараціях, от тільки пояснити – звідки гроші на такі дарунки багато чиновників не в змозі.

Їхні імена зазначені в деклараціях, от тільки пояснити – звідки гроші на такі дарунки багато чиновників не в змозі. Мар'яна Мотрунич для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» склала рейтинг найбільш обдарованих державних посадовців.

Мільйонні подарунки українські чиновники отримують упродовж усього року. Магія таких подарунків в тому, що не обов’язково звітувати про те, звідки взялися гроші на такі коштовні подарунки.

На вершині рейтингу обдарований депутатів опинився Денис Дзензерський з "Народного фронту". Йому батько надарував аж 35 мільйонів гривень готівкою. З готівкою пощастило і нардпету Сергію Власенко. Йому мама подарувала півтора мільйона гривень.

Дружина нардпета Віктора Галасюка не мала доходу протягом двох років. Аж раптом сама собі подарувала півтора мільйона гривень. Хоча сам надреп стверджує, що такий подарунок зробили батьки.

Не тільки батьки, а й діти обдаровують депутатів. Звісно ж, не листівки дарують. А наприклад, будинок в Козині. Такий подарунок отримав нардеп Нестор Шуфрич від свого сина.

Але не депутати єдині. Щедро обдаровують і українських суддів та прокурорів.

nazk