Керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про спільні з НАБУ провадження і роботу, проведену від часу створення обох органів. 

— Ми почали роботу з 4 грудня фактично з нульової бази. Звичайно, наша судова система потребує реформ. Багато нарікань є на суди, на їхні рішення, іноді вкрай незрозумілі, але, дійсно, ми зіткнулися з такою проблемою, що ті перші провадження, які направлені нами до суду, протягом певного часу не призначаються до розгляду, або, якщо призначаються, то постійно відкладають через ті або інші обставини. 

І не завжди, треба визнати це, є вина судів. Наприклад, є обвинувачений, у якого п'ятеро адвокатів. Неявка одного з адвокатів є підставою для відкладення взагалі судового розгляду. Плюс, враховуйте, що ми перші провадження направили десь наприкінці березня. Потім ми зіткнулись із таким літнім періодом, коли низка проваджень відкладалася на місяць-півтора, іноді й два, у зв'язку з перебуванням суддів у відпустці. 

Або якщо ця справа слухається колегією суддів, то перебування  хоча б одного з них у відпустці тягне за собою неможливість скликання колегії. Тому справа відкладається на цей період. У мене є надія, що з початком осені вже всі судді відпочинуть, і ми цей процес будемо форсувати. Питання також піднімав і перед головою Вищого спеціалізованого суду і головою Верховного суду. Я думаю, що ми знайдемо тут консенсус і поговоримо про конкретні провадження, які вже довший час слухаються в судах, цитує Холодницького ТСН.