Президент Володимир Зеленський вважає бандитами тих людей, що заробили свої статки на підприємствах, які “зрейдерили” у 1990-х роках. За його словами, сьогодні їх вважають поважними бізнесменами.

Глава держави зазначив, що це не тільки окремі особи, а й цілі групи, з якими потрібно боротися. Про це він повідомив в інтерв’ю газеті Le Figaro.

Володимир Зеленський пояснив, що після здобуття незалежності на початку 1990-х років через те, що Україна “така приваблива та багата, її почали розкрадати не тільки ззовні, а й всередині”. Зокрема багато людей, яких сьогодні вважають поважними бізнесменами.

“Я вважаю їх просто бандитами, тобто вони стали мультимільйонерами чи мільярдерами на тому, що залишилося від радянських часів, – на підприємствах. Вони їх не будували, а просто взяли й забрали, “зрейдерили”. Такі були часи. І ці люди – це фінансові групи”, – сказав президент.

Він додав, що з ними потрібно боротися і держава це робить.

Зазначимо, що у команді Володимира Зеленського вирішили взятися за ще одну передвиборну обіцянку президента України – закон “Про статус олігарха”. За його розробку взявся нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко.

Цю інформацію підтвердив сам Микола Тищенко у коментарі журналісту телеграм-каналу PavlovskyNews. Він заявив, що в українського народу є величезний запит на це.

Нардеп вважає, що саме олігархат винен в множинних прогалини й неврахованих землях в держгеокадастрі.

“Я беру активну участь у розробці цього законопроєкту. Ми виконуємо передвиборчі зобов’язання, весна прийшла, цього хоче український народ. Буде порядок. Народ України дав нам на це повноваження”, – наголосив Тищенко.

Як саме будуть визначати статус олігарха, Тищенко поки не готовий сказати. Але йому б хотілося, щоб це робив український народ, коли бізнес заможної людини впливатиме на політику і країну в цілому.

Якщо законопроєкт ухвалять, то олігархами почнуть займатися правоохоронці та суди за принципом демократичної держави, уточнив нардеп.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.