Німецький гігант авіаперевезень Lufthansa в ніч на понеділок, 4 червня, видалила з YouTube рекламний ролик, присвячений рейсам до Москви на Чемпіонат світу з футболу 2018 року. Він спровокував обурення в Уанеті, оскільки на кадрах, знятих у київських районах Березняки та Русанівка, вказано, що це Росія, передає Корупція.Інфо

"Ми побачили вже в перших коментарях, що це зачіпає почуття окремих користувачів", – зазначається в повідомленні на сайті компанії. Lufthansa наголосила, що відео знімали в Україні "з логістичних міркувань", що є звичною практикою для рекламних роликів, адже "ідеться про те, яке уявлення про місце має глядач".

Популярне: "Червоні списки" МОЗ: Що буде з українцями, які ще не уклали договір з лікарем

Німецький журналіст Борис Райтшустер (Boris Reitschuster), утім, зазначив з посиланням на учасника зйомок, що це робили в Києві, адже в РФ було складно отримати дозвіл на виробництво ролика. "Фільм для німецького глядача, який агітує зокрема за відкриту Росію, знімається у Києві… Довкола цього абсурду – повна мовчанка у німецьких ЗМІ", – обурився він відсутності коментарів у пресі ФРН.

Ситуація навколо цього ролика активно обговорювалася в соцмережах і викликала обурення у багатьох користувачів.