У Житомирі встановили осіб, причетних до вбивства 19-річного хлопця і повідомили їм про підозру у вчиненні умисного вбивства з корисливих мотивів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Ювенальними прокурорами прокуратури Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства з корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою групи осіб в місті Житомирі.

У суботу, 28 березня 2020 року, за погодженням з ювенальними прокурорами, двом особам, місцевим жителям, повідомлено про підозру у вчиненні злочину за п.6, п. 12 ч.2 ст. 115 КК України.

Трагічна подія сталася 26.03.2020 в Житомирі, в мікрорайоні Крошня, поблизу яру.

За даними слідства, неповнолітній місцевий житель, спільно зі своїм 19-річним приятелем, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння і маючи злочинний умисел, спрямований на заволодіння чужим майном з корисливих мотивів, вчинили умисне вбивство 19-річного житомирянина.

Зокрема, завдавши потерпілому ножові поранення, заволоділи його верхнім одягом – курткою, светром, кросівками, а також мобільним телефоном і кишеньковими грошима. Від отриманих ножових поранень потерпілий помер.