Глава Кабінету міністрів України Олексій Гончарук повідомив про те, що субсидія буде більш адресною, виплати отримають всі, хто цього дійсно потребує. Прем’єр-міністр також підкреслив, що в нинішньому опалювальному сезоні розмір субсидії не зменшуватимуть.

Принцип розрахунку субсидій не змінився і визначається індивідуально: чим менші доходи домогосподарства, тим менше обов’язкова частка плати за комуналку, а отже, більший розмір субсидії.

“Ми хочемо, щоб більше в програмі субсидій залишалося для найменш заможних категорій. Наприклад, дитячих будинків сімейного типу, які раніше не були в програмі, та сімей з низькими доходами”, – сказав Олексій Гончарук.

Останні нововведення при призначенні субсидій викликали занепокоєння в суспільстві. Мова йде про рішення Кабінету міністрів підвищити норму обов’язкового платежу за комуналку для домогосподарств до 20 відсотків. Ці зміни вступлять в силу з травня 2020 року.

Голова уряду Олексій Гончарук поспішив заспокоїти громадян, пояснивши, що при цьому показники залишаються ті ж: чим менші доходи, тим більша допомога.

Нагадаємо, у одержувачів субсидій на оплату комунальних послуг з’явилася унікальна можливість оформити виплати в режимі онлайн (через інтернет).

#Президентпочуйнас