Депутати Полтавської міської ради продовжують паркуватися у забороненому місці перед міськрадою.

Сьогодні біля будівлі Полтавської міської ради патрульні поліцейські оштрафували депутата Вячеслава Федоряку за порушення правил дорожнього руху, передає Коррупція. Інфо

Вячеслав Федоряка поспішав у міську раду, щоб взяти участь в засіданні постійної депутатській комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку. 

Автомобіль Chrysler 300C, на якому він приїхав, депутат припаркував навпроти центрального входу у міську раду на внутрішньому «кільці» дороги навколо Корпусного парку. 

Після завершення засідання комісії він вийшов на вулицю і направився до свого автомобіля. Біля нього він побачив двох патрульних, які записували дані автомобіля. 

Вони пояснили, що Федоряка порушив правила дорожнього руху. 

Він припаркувався за широкою суцільною лінією, чим порушив правила дорожнього руху 8.6 ПДУ. На нього виписали протокол зі сплатою штрафу у 250 грн.

Депутат Федоряка розповів, що поставив на цьому місці автомобіль перший раз і не знав, що тут не можна паркуватися. 

Крім автомобіля Федоряки, за лінією стояли ще 2 автомобілі, на які патрульні також складали протокол. 

Власник одного була точно не депутат, власника іншого автомобіля не було поряд.

Федоряка не перший депутат, якого оштрафували за стоянку автомобіля навпроти місьради. Такі випадки були щонайменше 5 разів. 

Депутат Олег Бєлоножко навіть пропонував перед міською радою облаштувати парковки для депутатів та тих, хто працює в органі місцевого самоврядування. 

Деякі архітектори звернули увагу на те, що така парковка унеможливить влаштування велосипедної доріжки, а також, перешкоджатиме бігунам.