Колишній президент України Петро Порошенко зі своєю дружиною потрапив на камери журналістів під час обіду, на якому він їв плов з одноразового пластикового посуду.

На фото, яким діляться користувачі соціальних мереж, видно, що у колишнього глави української держави настрій не найвеселіший. В Інтернеті уже багато мемів на цю тему.

Нагадаємо, що 22 червня Петро Порошенко зі своєю дружиною і декількома охоронцями відвідав на запрошення кримського волонтера Михайла Джамаля ЖК "Кримський квартал" в Києві."Дуже тепла і дружня зустріч в Кримському кварталі! Тут живуть волонтери, активісти, ветерани – люди, які власними руками змінюють Україну", – написав екс-президент на своїй сторінці в Facebook.

Також екс-глава держави і його дружина Марина погуляли на весіллі легендарного добровольця Олексія Сокола і волонтера Анни Шинкаренко.

«Ми познайомилися на« Книжковому Арсеналі в Києві. Був зворушений до глибини душі, коли молодята запросили нас на весілля », – зазначив політик Порошенко.

Він також додав, що для нього велика честь стати гостем їх свята і подарувати ікону, яка буде оберігати нову українську сім'ю.