1375223

Конкурсна комісія з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) за результатами розгляду кандидатур на посаду першого заступника керівника цієї прокуратури обрала трьох з них і запропонувала їх для відбору керівнику САП Назару Холодницькому.

У п’ятницю, 4 грудня, після проведення консультацій з претендентами на вказану посаду та вивчення їх особових справ заступник генерального прокурора – керівник САП обрав одного із запропонованих комісією кандидатів – Максима Грищука та подав його кандидатуру на затвердження генеральному прокуророві України Вікторові Шокіну. Цього ж дня Шокін своїм наказом призначив Максима Грищука першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України, передає прес-служба ГПУ.

Максим Грищук народився у Львові. Із 2013 року працював у прокуратурі міста. У 2014 році добровольцем пішов на фронт. Воював у 81-й бригаді з 15 серпня 2014 до 18 вересня цього року, у тому числі в Донецькому аеропорту.