Російські окупанти нарощують кількість обстрілів опорних пунктів Збройних сил України, передає Корупція.Інфо

Про це йдеться у повідомленні прес-центру штабу антитерористичної операції.

«Упродовж сьогоднішнього дня зафіксовано 45 обстрілів українських опорних пунктів, з них 5 – з важкої артилерії», – зазначається у повідомленні.

На Маріупольському напрямку до світанку НЗФ вели потужні обстріли з артилерії калібру 152 мм по позиціях в Сіонітному, з установок калібром 122 мм відкривали вогонь по Мар’їнці, загалом випустивши 80 снарядів.

«Під ворожі обстріли з мінометів потрапили оборонці Красногорівки, Водяного, Мар’їнки та Талаківки. Під Широкиним противник застосував БТР, а поруч Чермалика та Новогнатівки – гранатомети. У Мар’їнці відкривав вогонь снайпер», – йдеться у повідомленні.На Донецькому напрямку доба почалась з мінометних обстрілів позицій українських військових в Авдіївці, Новоселівці другій, Луганському та Кам’янці, Пісках та Семігір’ї.

По укріпленнях у Пісках бойовики також застосували артилерійські установки 122 калібру. Вже у світлий час доби обстріли на цьому напрямку тривали у Зайцевому, Новоселівці другій, Новгородському, Верхньоторецькому та Авдіївці. На Луганщині важку артилерію калібру 122 мм НЗФ застосовували по Новоолександрівці та Попасній.

Вогонь з мінометів та гранатометів бойовики неодноразово відкривав по укріпленнях у Попасній. По позиціях у Новоолександрівці, Золотому, Станиці Луганській та Кримському вівся здебільшого гранатометний вогонь.