Наші статті
Подобається

Будуть великі втрати: Про ймовірність повітряного вторгнення в Україну ! Думка відомого експерта

14/04/2017
Будуть великі втрати: Про ймовірність повітряного вторгнення в Україну ! Думка відомого експерта

Протиповітряна оборона України раніше вважалася однією з найщільніших у Європі, тому Росії треба добре подумати перед тим, як вторгатися своєю авіацією на українську територію.

Про це в інтерв'ю розповів директор інформаційно-консалтингової компанії "Defense Express", військовий експерт Сергій Згурець, – передає Корупція Інфо
Популярне: 
“Взяточник чистого четверга”: – как руководители Национальной полиции деньги зарабатывают!

 

За словами експерта, українська сторона уважно стежила за застосуванням РФ бомбардувальної авіації під час військової кампанії в Сирії. З отриманої інформації були зроблені рекомендації, які вже використовувалися при навчаннях ЗСУ в 2016 році, коли відпрацьовувався сценарій активного застосування противником авіації. За його словами, військове командування України при підготовці військ ці ризики враховує.

Згурець підкреслив, що зараз основу ППО України складають комплекси С-300 і "Бук", яких, за оцінками експерта, приблизно півсотні дивізіонів: "При правильному розміщенні існуючих комплексів збиток, який буде завдано противнику, буде значним".

"Щоб йти на повітряну атаку по Україні, потрібно розуміти ризики, з боку того ж таки Путіна. Збиті літаки будуть, і їх кількість буде дуже значною", – наголосив Згурець.

При цьому він висловив думку, що застосування авіації з боку РФ є малоймовірним. "Зроблені ставки на повзучу гібридну агресію", – говорить Згурец, відзначаючи, що Росія проводить дії, спрямовані на зміну влади в Україні.

Цю задачу, продовжує експерт, Росія веде в першу чергу економічними, політичними і дипломатичними шляхами: "Військовий варіант є "занесеної дубиною", яка весь час висить над Києвом". Згурець підкреслив, що роки війни показали, що Україна може протистояти російським військам, тому страх цієї "дубини" вже не так великий.Коментарі

X

Підпишіться на нашу розсилку новин