Нардепка Ганна Скороход, яка проживала із недавно загиблим нардепом Антоном Поляковим, заявила, що його було вбито.

Про це Скороход розповіла в ефірі каналу “Україна 24” у неділю ввечері.

“Мені дуже неприємний весь бруд, який ллється і лився, і та брехня, яка поширюється, зокрема, правоохоронними органами і яка не має нічого спільного з правдою.

Я хотіла б відкрито і відверто на всю країну заявити, що Антона Полякова було вбито.

І не треба розповідати нічого про наркотики та ще якусь нісенітницю, яку вигадує пан Єнін”, – сказала Скороход.

Окрім того, Скороход запевнила, що Поляков ніколи не вживав наркотиків.

“Я можу відверто і чітко, з повною впевненістю на 100% вас запевнити, що в якій би ситуації Антон не перебував, він би ніколи не вдався до наркотиків”, – сказала вона.

Нардепка також розповіла, що на тілі загиблого вона бачила слід від удушення.

“Ніхто чомусь не пояснює борозну на шиї від удушення, яка в нього була, я особисто її бачила – і того дня, коли я приїхала в морг у Києві, я її бачила в Чернігові. Чомусь тут нам поліція не дає ніяких пояснень, що за борозна на шиї була в Антона. Розповідати про ланцюжок і ще якусь нісенітницю можна тільки людям, які не розуміють нічого в цьому. Я впевнена, що це слід від удушення”, – заявила Скороход.

Вона також спростувала заяву заступника міністра внутрішніх справ Євгена Єніна про те, що раніше вона висловлювала думку, що Поляков помер своєю смертю. За словами Скороход, її жодного разу не допитували у справі про смерть Полякова.

“Додому до нас не приходили, про його особисті речі у мене не питали, жодного допиту мене не було. Мене тільки опитали перед моргом, але я була в такому стані, що там і опитувати не було чого. Але допиту, про що говорить Єнін, ніколи не було, хоча я на це готова, я навіть готова зробити це публічно, якщо знадобиться.

Я ніколи не казала, що Антон помер своєю смертю. Я повторюватиму завжди, поки не доб’юся правди, що Антона Полякова вбили. А як убили та хто вбив – я думаю, ми з вами дізнаємося”, – сказала депутатка.

Скороход також повідомила, що вони з Поляковим були заручені і мали одружитися на його день народження.

Вона також заявила, що і він, і вона були розлучені: “Був розлучений, так само, як і я. Я можу вам дати рішення суду про розлучення… Ми були розлучені обоє і нас нічого не пов’язувало з нашими колишніми сім’ями”.

Рішення суду про розлучення Полякова від 14 червня показали в ефірі телеканалу.

Нагадаємо, ще 13 жовтня перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін заявив, що слідство допитало співмешканку Полякова (імовірно, йдеться про нардепа Анну Скороход).

“На прямі наші запитання щодо наявності тих чи інших підозр у можливій насильницькій смерті депутата, вона відповіла досить категорично “ні””, – сказав тоді Єнін.

Як відомо, Поляков раптово помер 8 жовтня – йому стало зле в таксі, чоловіка намагались реанімувати лікарі швидкої, пізніше медики констатували смерть.

Поліція вивчає такі версії причин смерті Полякова: хронічне захворювання, яке могло призвести до смерті, отруєння якоюсь речовиною – як самостійно, так і невідомою особою.

У МВС повідомили, що в організмі Полякова виявили, крім алкоголю, метадон. Пізніше перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін розповів, що в організмі Полякова, окрім метадону й алкоголю, знайшли димедрол, який підсилює дію наркотиків.