У Севастополі в прогулянковій зоні біля пляжу «Омега» двоє вихідців з південних республік побили сім’ю з дитиною, яка зробила зауваження з приводу пересування на автомобілі в місці скупчення відпочиваючих.

Як розповіли очевидці, інцидент стався 27 серпня, коли чорний тонований БМВ змушував притискатися до узбіччя громадян, що йдуть на пляж і повертаються після купання.

Двоє міцних пасажирів авто, що знаходились в машині, порахували, що компанія з двох чоловіків і жінки з маленькою дитиною недостатньо швидко звільнила їм простір для проїзду.

Вискочивши з автомобіля, вони на очах десятків людей, серед яких були і діти, почали нецензурно ображати компанію. Чоловік відреагував на хамів, заявивши, що вони рухаються по пішохідній доріжці.

Це вивело з себе агресивно налаштованих автомобілістів, й ті накинулися на компанію. Оточуючі люди очманіли від побаченого.

Двоє молодиків за хвилину перетворили на криваве місиво особи чоловіків, а один з них наніс важкі удари жінці, з-за яких їй довелося викликати швидку. Маленьку дитину відкинуло в бік, його крики змусили втекти туди навіть тих, хто був далеко на пляжі.

Кілька чоловіків, що знаходилися поруч, спробували зупинити побиття севастопольців, проте це вдалося зробити лише після прибуття наряду поліції, яка, як стверджують очевидці, на місці події виявилася оперативно.

Тим не менш, навіть в присутності співробітників поліції, один із порушників порядку продовжував викрикувати нецензурну лайку. Більше того, через деякий час з’явилося близько десятка «бороданів», які стали оточувати свідків цих подій і, надаючи на них психологічний тиск, змушували піти додому.