Старовинне місто Лева вважається туристичним містом України. Охайні вулички, старовинні будинки та архітектурні шедеври, численні розважальні заклади та торгові центри. Але за красивим фасадом знаменитої Площі Ринок ховаються справжні безлад та руйнування.

У кожному місті є свої плюси і мінуси, але ті мінуси, на які закриває очі місцева влада Львова можуть призвести до непоправної шкоди.Місцева жителька просить допомоги у влади, адже виконувати за них роботу ніхто не збирається. Просить, ніби то, не багато. зайнятися чисткою ринв у будинку на вулиці Дашкевича.

“Прошу скерувати у відповідні служби. Забиті ринви, вода стікає по стіні. Сиріє стіна, обвалюється зовнішня штукатурка. Прошу почистити ринви. Цікавить по всьому будинку, а найбільше сторона будинку що межує з вул. Дашкевича. Локація: Корінна 3. Дякую!”

“Ми надіємось, що влада нас почує і вирішить цю проблему, адже якщо цим нехтувати, то проблема з чисткою ринв може стати непоправною”.

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]