ляшко і !сесстра!

Активіста українського громадського руху "Антивійна" Вікторія Шилова написала, що не є тією самою "сестрою Ляшко, воюючою на Донбасі за терористів" , шокуючу історію про існування якої розповів лідер Радикальної партії України в ефірі програми "Шустер live".

"Я не сестра Ляшко і ніколи нею не була", – так назвала свій пост в Facebook дівчина.

"Шановні співвітчизники! Останні кілька днів у мене шквал дзвінків від преси і телеканалів з проханням прокоментувати заяву Олега Ляшка про те, що нібито я є його сестрою. Офіційно заявляю, що в родинних або будь-яких інших стосунках я з Ляшком не перебуваю. Я вважаю його військовим злочинцем ", – пише Вікторія Шилова.

Вона пояснює, що в 2013 році, протягом восьми місяців до Майдану, Вікторія допомагала Ляшку з соціальних питань. За її словами, тоді Ляшко "позиціонував себе соціально орієнтованим політиком, прихильником слов'янського братства".

"Їздив на програми до Соловйова, носив георгіївську стрічку і навіть співав Гімн Перемоги. Всіх луганчан він називав своїми родичами і пив" сто грам фронтових ". 

Виявилося, що все в цьому житті він робить тільки заради реклами і рейтингу: як йому вигідно, так і робить. А потім були заклики до насильства на камеру, заяви Ляшка про те, що Донбас треба поставити на коліна і зачистити, катування людей і так далі. Загалом, сволота, покидьок і посміховисько ", – пише Шилова.

На підтвердження цих слів Вікторія розмістила посилання відео в Youtube, де Ляшко з келихом пива в руці співає "День Перемоги". Судячи зі слів самого лідера українських радикалів, справа відбувається в Німеччині.

 

На іншому відео Ляшко вже допитує взятого в полон українськими бійцями на Донбасі терориста.

За словами Шилової, нардеп лукава людина, яка просто пристосовується до ситуації і створює собі популярність на війні.

"До всього іншого, він гей з явними ознаками реактивного психозу. Ляшко розуміє, що сьогодні в Україні наростають антивоєнні настрої, тому намагається примазатися і до Донбасу, і до антивоєнного руху. Нехай даремно не старається. Його місце – на лаві підсудних в Гаазькому трибуналі ", – підсумовує так звана сестра Ляшко.

 

Джерело: Корупція.інфо