Активісти прийшли до будинку Бенедисюк з мітингом, а він з метою самозахисту вистрілив кілька разів у повітря.

Глава Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк 17 березня кілька разів вистрілив пострілів в повітря зі зброї під час конфлікту з активістами, які назвалися представниками молодіжного руху "Традиція і порядок", передає Корупція. Інфо

Про це повідомила прес-секретар Вищої ради правосуддя Оксана Лисенко в Facebook. Понад 10 осіб одягнених у балаклави напали на Бенедисюка і його дружину поруч з його будинком. 

Він, за словами Лисенка, викликав поліцію на місце події і з метою самозахисту зробив попереджувальний постріл у повітря.Один з учасників конфлікту Євген Карась пояснив, що Бенедисюк намагався наїхати автомобілем на активістів. Вони прийшли з мітингом до його дому і звинувачували в корупції.

"Суддя Бенедисюк на Осокорках намагався задавити машиною, а пізніше відкрив вогонь з пістолета по активістам молодіжного руху" Традиція і порядок". Активісти прийшли до судді поспілкуватися і розклеїти листівки, Бенедисюк претендує на високу посаду на держслужбі, займаючись корупцією. Про це активісти сьогодні подали заяву в НАБУ перед візитом до чиновника", – написав він.

Після сутички у активістів розбитий фотоапарат, планшет. Деякі з них отримали невеликі травми після того, як Бенедисюк спробував їх переїхати.

Нагадаємо, раніше повідомляли, куди може поїхати відсторонений глава ДФС Роман Насіров після того, як за нього внесли багатомільйонну заставу.