Журналістські розслідування
Подобається

Через махінації у Федерації самбо, львівського спорстмена не допускають до ЧС у Токіо

05/11/2014     Автор: Яна Романська
Через махінації у Федерації самбо, львівського спорстмена не допускають до ЧС у Токіо

З такою інформацією до Нашої команди звернувся директор СДЮШОР-2 ЛОР (бокс, дзюдо)  Олександр Віталійович Латоша.

За його словами, у Федерації самбо України проводиться нечесний і необґрунтований вибір претендентів на участь у Чемпіонаті світу з боротьби самбо серед чоловіків, жінок та бойового розділу самбо, який пройде у Токіо 20-24 листопада цього року.

Справа у тому, що наразі серед можливих претендентів, які представлятимуть Україну на ЧС розглядають двох спортсменів, які не мають необхідної кваліфікації і взагалі за попередній рік не брали участь у змаганнях.

У результаті можна засумніватися у професійності спортсменів та об'єктивному виборі Федерації.

"Загалом Федерація, як громадська оргаанізація, має допомагати і спрямовувати талановитих спортсменів на участь у міжнародних змаганнях. Однак складається враження, що це все робиться навмисно проти нашого львівського спортсмена, вихованця школи Книша Ігоря", – розповів пан Олександр.

Мало того, один із теперішніх претендентів має 40 років. Стає незрозумілим, чому на його місце не хочуть ставити молодого львівського спортсмена. 

ujygfTbNwro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрім того, не беруть навіть Ігора Книшева, відомого та титулованого спортсмена, який за минулий рік взяв участь у багатьох змаганнях, тобто довів свою готовність до ЧС отриманими нагородами. 

 "На Чемпіонат Світу хочуть відправити  таких собі "туристів", які не зможуть  гідно представити нашу Україну, в той  час, коли професійно готові спортсмени сидять на лаві запасних. Не виключено, що до цих махінацій причетний теперішній Віце-президент Національної Федерації Самбо України Рогач Вадим Ігоревич"- резюмував Олександр Віталійович.

Також стало відомо, що пан Олександр має намір вирішити це питання на міністерському рівні. Зокрема, звернутися до міністра молоді та спорту Дмитра Булатова

Читайте також: чиновник тижня Дмитро Сергійович Булатов

Зазначимо, як розповів колишній радник Булатова, Володимир Бойко, безбідне життя Булатову забезпечують державні гроші, які виділяються на фінансування неіснуючих спортивних змагань та організацій, а також внески спортсменів на різні заходи.

Відповідно стверджувати, що міністр може зарадити справі не можна.

Наша команда продовжить стежити за ситуацією та повідомляти вас про всі подробиці.

Фото-0159       Фото-0160

 

Довідка:

Книш Ігор Ігорович (03.12.1991 р.) :
Майстер спорту України з боротьби дзюдо і самбо
Бронзовий призер чемпіонату світу 2009 (Болгарія, Софія)
Cрібний призер кубку Європи 2014 (Талін, Естонія) 
Учасник чемпіонатів Європи і світу.
Багаторазовий переможець та призер міжнародних турнірів з дзюдо та самбо в таких країнах світу як Англія, Італія, Австрія, Польща, Білорусія, Молдова, Словаччина, Туреччина, Болгарія, Литва, Чехія, Хорватія.
Чемпіон кубку України 2014 (Ужгород)
Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату України з боротьби дзюдо та самбо.
Багаторазовий переможець та призер всеукраїнських турнірів з боротьби дзюдо та самбо.
Чемпіон України з боротьби Книш (національна узбецька боротьба).

 

Автор: Кай Кіт