Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков є відомим поціновувачем краси, відтак він вирішив не витрачати марно час в Україні та завітав на популярний швейцарський курорт Бад-Рагац, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! На Львівщині перекинувся автобус з дітьми, постраждалих важко порахувати

Про це свідчить його Instagram-сторінка, де він і опублікував світлину фрагменту місцевого замку.

Крім того, під його логіном вказано місцерозташування – Бад-Рагац, Швейцарія.

До слова, цей швейцарський курорт розташовується неподалік Цюріха на висоті 1 тисяча метрів над рівнем моря та славиться своїм лікувальним термальним джерелом. Додамо, що у цій общині працює не один елітний відпочинковий комплекс, а проживання у 5-зірковому готелі вартує щонайменше 15 тисяч гривень за добу (двомісний номер).

До слова, Аваков також встиг побувати в Німеччині, де відвідав відомі на весь світ німецькі замки Нойшванштайн і Хоеншвангау: перший побудували на замовлення Людвіга II, короля Баварії, а другий звів король Максиміліан II Баварський.

Зауважимо, що в Instagram-акаунті Авакова фактично немає офіційних дописів, як він це робить у своїх Facebook і Twitter, натомість тут публікуються здебільшого як урбаністичні, так і природні красоти.

Свого часу свій Instagram міністр рекламував і у своєму Facebook.

"До речі, запрошую – для любителів – у фото-штрихи миттєвостей", – підкреслював політик.

Востаннє Аваков відзначився в Україні ще 4 серпня на святкуванні Дня національної поліції. Під час урочистої церемонії в Києві очільник МВС вручив поліцейський жетон хворому на лейкемію 4-річному Глібу, а президент Петро Порошенко дозволив реалізувати "ще одну мрію хлопчика" та долучитися до патрулювання київських вулиць на цьому поліцейському мотоциклі.


 

Замок. Не мой 🙂 (С) 2017

Публикация от Arsen Avakov (@arsenik78)

Из серии 'Замки' .. ? (с) 2017

Публикация от Arsen Avakov (@arsenik78)