Мінімальна зарплата на держслужбі в центральних органах влади становить близько 5,3 тисячі гривень, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Мінімальна середньомісячна зарплата спеціаліста центрального органу виконавчої влади в Україні становить 5280 грн, а максимальна (з надбавками, преміями, матеріальною допомогою) – 15 тис. 234 грн.

Найвищі зарплати серед чиновників – у державних секретарів (нові посади при міністерствах). Мінімальна зарплата в такого держслужбовця може бути 28 тис. 589 грн, а максимальна – 60 тис. 699 грн. Про це пише "Економічна правда" з посиланням на розрахунки Центру економічної стратегії.

Розрахунок грошової винагороди службовця центрального органу виконавчої влади на основі схеми посадових окладів у 2017 році, у гривнях на місяць до оподаткування:


Економічна правда
У таблиці наведені два види матеріальних допомог: на оздоровлення під час надання щорічної оплачуваної відпустки та на вирішення соціально-побутових питань.

Як наголошується, для рівня державного секретаря гарантованими є надбавки за інтенсивність праці та виконання важливої роботи в обсязі не менше 50% посадового окладу за кожну.

Крім того, враховані усі тимчасові надбавки та виплати: за додаткове навантаження, за інтенсивність праці, за виконання особливо важливої роботи, за участь у підготовці законодавчих актів, за доступ до секретної інформації.

Нагадаємо!
Середня зарплата стала вдвічі більшою за мінімальну. Хто почав отримувати більше
середня зарплата в Україні зросла до 7360 грн, а мінімальна від 1 січня 2017 року становить 3,2 тис. грн