Як провернути аферу під прикриттям захисника лісу. Все просто, якщо знати один нюанс… Історію про лісову аферу розповіли "Гроші", передає Корупція.Інфо.

Майже як досвідчений натураліст, Юлія вивчає нові організми у своєму помешканні. "Холодно, дуже холодно, утеплення взагалі нема"- розповідає жінка.

Мати чотирьох малюків розповідає, що через відсутність опалення і тотальний холод, доводиться одягати дітей у ледь мокрий одяг. "Речі дитячі тхнуть, відправляти дитину до школи просто не можливо!".

У цій біді вона не єдина, мерзне майже усе село. Замість батареї мешканці Коцюбинського гріються лише думкою про те, що тепер справою про зрив опалювального сезону займеться прокуратура.

Популярне: Важливо! В Раді повідомили чи буде 25 грудня вихідним днем

Поки у селищі холодно у сільраді справжня спека, сільські депутати воюють. Сільський голова Ольга Матюшина розповідає, що "кожна сесія супроводжується провокацією".Опонентка Матюшиної, Людмила Узерчук стверджує, що жінка ледь не поламала їй палець. Але це не перший конфлікт жінок, минулого року між ними теж розгорілась бійка де Матюшина била Узерчук по голові мікрофоном. Ці розборки перетворилися у справжню бійку нардепів. Справжній багатосерійний блокбастер у Коцюбинському. Через що у Коцюбинському точаться такі баталії?

Відповідь банальна, за Величанський ліс, який незаконно вирубують під законні забудови. Люди у Коцюбинському мерзнуть, дійшло вже до того, що відчайдухи перекривають дорогу до столиці в знак протесту.


Проблему опалення не змогли вирішити навіть на нараді у голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана. Хто і кому має платити й з чиїх коштів і коли?

Проблему не вирішили через відсутність однієї важливої особи, народного депутата і екс-журналістки Ольги Червакової. Цю жінку у Коцюбинському вважають покровителькою пані Матюшин. І поки Горган сварить Матюшину за відсутність опалення, нардеп Червакова  в Раді свариться з покровителем Горгана, Ярославом Москаленком.

На ексклюзивних кадрах програми "Гроші" видно, що пані Червакова жаліється Москаленку на губернатора Горгана.


"Говорила з Горганом, треба зрозуміти, куди ми рухаємося з опаленням. Його позиція – Матюшина має сплатити борг з бюджету селища. Це бозна-що з моєї точки зору, бо Мастеренерго це ТОВка".

Для чого у справах Коцюбинського народна обраниця і що за таємниці вона так ретельно приховує від колег журналістів. Звідки такий інтерес до справ селищної, а не Верховної ради. У порівняні з мільярдами, що можна заробити на лісі і землі під ним, гроші на опалення насправді дрібниці.

Чотири тисячі гектарів впритул до столиці це ласий шмат землі і просто мрія для забудовників. Кому до душі припав цей ласий кусок землі. Ольга Матюшина підозрює мера Ірпеня Володимира Карплюка і його прибічників. У відповідь Карплюківці запевняють, що хочуть зробити лише парк. І підозрюють Матюшину і її політичних захисників у нечесних діях.

Є ще один претендент на забудову у Коцюбинському. Відома будівельна фірма "Атлант", що входить до бізнес імперії горілчаного короля України екс-нардепа регіонала Павла Климця. Останнім часом у Коцюбинському ходять чутки, що саме для "Атланту" готують під забудову ліс.

Скандали, розбирання, гучні прізвища і структури, поки всі відхрещуються від планів на Величанський ліс, його активно знищують. Мова у цій історії йде про сотні тисяч доларів, але у чиї кишені вони підуть побачимо вже скоро.