Культова сумка, яку вибрала нардеп називається Heroin (“героїня” – англ.), хоча в дизайнерській тусовці її називають “героїн”, як наркотик, передає Корупція.Інфо

Ірина Єфремова, депутат від “Народного фронту”, останній раз відзначилася, коли закликала обмежити перебування журналістів у їдальні українського парламенту, оскільки вони нібито проводять там більшу частину часу і вони не дають нормально поїсти і поспілкуватися з колегами.

Пройшло багато часу, а представники ЗМІ досі вільно пересуваються по Верховній Раді, зате тепер з’явився зайвий привід поговорити про Єфремову.

Зазначимо, що Ірина Єфремова ховає свої сумки, але, коли вона вийшла з сесійної зали, нам вперше вдалося розглянути, яким світовим брендам вона віддає перевагу.

Як виявилося, близька подруга народного депутата Антона Геращенка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова носить сумку будинку мод Alexander McQueen, який заснував англійський дизайнер Олександр Маккуїн. Нагадаємо, що сам модельєр, який був відкритим геєм – повісився у ванній кімнаті свого будинку 7 років тому.

Культова сумка, яку вибрала Ірина Єфремова, називається Heroin (“героїня” – англ.), хоча в дизайнерській тусовці її називають “героїн”, як наркотик.

У цієї сумки є безліч модифікацій і конфігурацій: різна довжина ручки, розмір, колір, матеріал. “Героїня” Єфремової виконана з шкіри в бордовому кольорі і коштує €2090 або 65 тис. 124 грн за курсом НБУ .

Ми вже писали, що у представниці “Народного фронту” з брендових аксесуарів також є окуляри з капсульної колекції Miu Miu і палантин від французького будинку моди Louis Vuitton.

Зазначимо, що її колега Ірина Луценко постійно з’являється у стінах Верховної Ради в нових туфлях відомих брендів.

 

 

 

 

 

Популярне: “Від 600 грн за участь…”: Як українцям пропонують заробити грошей на новорічні свята