У попередній частині цього розслідування ми вже зачіпали тему непрофесійності або ж «нечистоти» рук керівників Рясне-Руської сільської ради у особі Смокоровської Емілії Петрівни. Стверджували ми це не просто так і не з повітря. Нам вдалося дізнатися 1 досить цікавий факт про пані Емілію. Виявляється, Укрзалізниця (далі – ЛЗ) цікавиться землею навколо колії не кілька місяців і справу цю провернути намагається вже давно. До наших рук, завдяки одному із жителів села, потрапив дуже цікавий лист від працівників ЛЗ. У ньому вміщено прохання надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою. Цікава у цьому документі перш за все дата. 
 

IMG_0001_1


Відповідь від сільської ради не змусила себе чекати надто довго, уже 11 січня отримали відповідь із погодженням надання дозволу на виготовлення документації та виділення меж у натурі. 

Пізніше сільська громада вирішила поцікавитися чи є у ЛЗ документи, що підтверджують їхнє право власності на цю «спірну» землю. Й згодом отримала відповідь у якій послідкувала заява на ім’я сільського голови . 
IMG_1 IMG_0005_1

А як Вам така «професійність»?

 

Автор: Марвін