Зважаючи на те, що наші ЗМІ рідко коли висвітлюють випадки зрадництва чи некомпетентності старших військових чинів або ж висвітлюють їх дуже абстрактно та без прив’язки до конкретних осіб та їх вчинків. Ми розпочинаємо нову серію журналістських розслідувань під назвою «Під керівництвом зрадника». 

Крім того наголошуємо, що кількість інформації та свідчень, які нам належить опрацювати та структурувати просто неймовірно велика. Ми усвідомлюємо, що процес опублікування та обробки цієї інформації може зайняти не те що не один день, а й не один тиждень. Саме тому ми викладатимемо цю інформацію «порціями», проте заради формування повної картини того, що відбувається, ми намагатимемося не робити значних перерв між цими частинами. 

Чимало із нас віддають на благодійність свої кошти та речі в ім’я перемоги нашої армії у цій запеклій боротьбі із загарбником. Проте чи всі наші пожертви використовують за призначенням? Чи всі речі доходять у руки нашим хлопцям? Чи хтось просто знову, за прикладом одіозних псевдоволонтерів-махінаторів, заробляє на цьому? Відповіді на всі ці питання цікавлять нас не менше ніж Вас, саме це і стало причиною для початку циклу цих розслідувань.

 

Автор: Марвін