Суд віддав оточенню глави МВС 967 кв. м. нежитлових приміщень державного підприємства в столиці.

Господарський суд Києва зобов’язав державне підприємство передати в оренду ТОВ "Укргеопошук" нежитлові приміщення в Києві, площею 967 м2, передає Корупція. Інфо

Про це повідомляють "Наші гроші", зазначаючи, що "Укргеопошук", засновниками якого є Роман Дружбін, Олександр Настенко, Віталій Ткачов та Віталій Якименко, було зареєстроване в кінці травня 2015 року в Харкові.

"Дружбін – колишній бізнес-партнер по ТОВ "Центральна нафтогазотранспортна компанія" Олександра Павлюченка, якого в  ЗМІ називають кримінальним "авторитетом" на призвісько "Саша Браслєт". 

Сьогодні Павлюченко є помічником нардепа з "Народного фронту" Ігоря Котвицького, який у свою чергу є давнім бізнес-соратником глави МВС Арсена Авакова", – йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується: раніше інші фірми, які заснував Дружбін зі своїми бізнес-партнерами – ТОВ "Ангро-інвест" та ТОВ "Атомні енергетичні системи України" та ТОВ "Українські рідкісні метали", отримали через суд спецдозволи на видобуток корисних копалин в різних регіонах країни.

Нагадаємо, Аваков зібрався керувати МВС ще мінімум 5 років.