Гройсман провів зустріч із президентом Ізраїлю

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту до Ізраїлю провів зустріч із президентом країни Реувеном Рівлином. Про це інформує Урядовий портал, – Корупція Інфо

Популярне: Сніги пережили тепер потрібно перенести жахливу спеку: синоптики зробили приголомшливий прогноз погоди

"Ми тут, щоб поглибити наше співробітництво. Ми надаємо цьому візиту особливого значення і вважаємо, що маємо гарні можливості до поглиблення нашої стратегічної співпраці", – сказав Гройсман.

Він зазначив, що під час візиту будуть підписані двосторонні документи. Також буде обговорюватися поглиблення співробітництва країн, зокрема, у сферах економіки, освіти, охорони здоров'я та культури.

Як ідеться в повідомленні Урядового порталу, сторони позитивно зауважили інтенсифікацію взаємодії країн протягом останніх років, зокрема, Гройсман наголосив на позитивній динаміці двосторонньої торгівлі України та Ізраїлю.

"Під час переговорів сторони торкнулися питання протистояння України російській агресії та стану виконання Мінських домовленостей. Президент Реувен Рівлин наголосив, що Ізраїль підтримує суверенітет і територіальну цілісність української держави", – повідомили в прес-службі.

Також сторони обговорили питання взаємодії країн на міжнародній арені, зокрема у міжнародних організаціях. У цьому контексті Гройсман наголосив, що Україна бажає Ізраїлю незалежності і миру, і працює над цим.

Нагадаємо, в грудні 2016 року прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху скасував візит свого українського колеги Володимира Гройсмана до Ізраїлю. Причиною стала резолюція Ради Безпеки ООН з вимогою до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях. Із 15 членів Ради Безпеки ООН 14, включно з Україною, проголосували за резолюцію, і лише США утрималися, але при цьому не скористалися своїм правом вето. Ізраїльська сторона досить негативно відреагувала на результати цього голосування.